Sayın İş Ortağımız,

Rakerplus olarak, hakiki deri, anatomik yapıda, sağlıklı ve çocuklar için en uygun ayakkabıları üretme konusundaki öncü rolümüzü sürdürüyoruz. Estetik tasarımlarımız ve dayanıklı malzeme kullanımımız ile müşterilerimize her zaman en iyisini sunmayı amaçlıyoruz.

Firmamız, Türkiye’nin İzmir İli’nde bulunmaktadır. 1.200 metrekarelik kapalı üretim tesisimiz ve 150 metrekarelik sergi salonu ve toptan satış mağazamız ile faaliyet göstermekteyiz.

Toptan Satış Avantajları

Rekabetçi Fiyatlar: Rakerplus toptan satış programı, rekabetçi fiyatlarla yüksek kalitede, anatomik ve sağlıklı ürünlere erişim sağlar.

Geniş Ürün Yelpazesi: Farklı tasarımlar, renkler ve boyutlarla geniş ürün yelpazemiz, müşteri ihtiyaçlarına uygun seçenekler sunar.

Özel İndirimler ve Kampanyalar: Toptan müşterilerimize özel indirimler ve kampanyalarla iş birliğimizi daha da avantajlı hale getiriyoruz.

Hızlı ve Güvenilir Teslimat: Toptan alımlarınızda hızlı ve güvenilir teslimat hizmeti sunarak, iş süreçlerinizi optimize ediyoruz.

Mikro İhracat İmkanı

Rakerplus olarak, mikro ihracat yoluyla dünya çapındaki müşterilere ulaşıyoruz. 300 kg ağırlık ve 15.000 Euro tutar limiti ile sınırlı mikro ihracat programımız, iş ortaklarımıza uluslararası pazara açılmalarında destek oluyor.

Kolay İşlem: Mikro ihracat işlemlerini kolaylıkla yönetme ve sınırlı bürokratik süreçler.

Uluslararası İş Birliği: Rakerplus ürünlerini dünya genelindeki müşterilere ulaştırarak uluslararası iş birliği avantajlarından faydalanma imkanı.

Kargo Süreçleri: Mikro ihracatlarda UPS, PTT ve DHL kargo ile, ihracat gönderilerinde ise Türkiye’den anlaşmalı parsiyel kargo firmaları ile gönderim sağlanmaktadır.

Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?

İletişim kanallarımızdan kataloğumuzu ve stok ürünlerimizin listesini talep edebilirsiniz. Hazır stok ürünlerimizden minimum sipariş miktarı zorunluluğu olmadan sipariş verebilirsiniz. Özel üretim siparişlerimizde, Rakerplus markalı üretimler için minimum sipariş miktarı 100 çift, markanızda üretimler için 1.000 çift, kutu içerikli markalı üretimler için 2.000 çifttir. Özel üretim siparişleriniz, fiyatın ve termin süresinin proforma ile onayı ardından %30 peşinat ödemesi ile işleme alınmaktadır. Sipariş teslimat süreci ise; kalan ödeme işleminin tamamlanmasının ardından anlaşmalı kargo firmasına teslimatı, gümrükleme işlemleri ve tercihinize göre; kargonuzun havayolu, karayolu ve denizden gönderimi ve adresinize teslimi ile tamamlanır. Toptan satış, ihracat ve mikro ihracat talepleriniz hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ödemeyi Nasıl Gerçekleştirebilirim?

Dilediğiniz döviz cinsi ile bankanızdan, kredi kartınızdan, CoronaPay, Western Union, UPT gibi uluslararası para transferi yapan firmalardan ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Rakerplus ile iş birliği yaparak, müşterilerimize yüksek kaliteli, sağlıklı, anatomik ve moda bilincine uygun şık ve kullanışlı çocuk ayakkabıları sunmanın yanı sıra, dünya genelindeki pazarlara da adım atın. Sizi iş ortağımız olarak görmek için sabırsızlanıyoruz.

Saygılarımızla,

Rakerplus Ekibi